Terminy w szwalni

Termin realizacji zamówienia czyli czas potrzebny do wyprodukowania odzieży i naniesienia nadruku. Przy produkcji np. bluz bawełnianych przyjmujemy zamówienie na meila z pełnym jego opisem. W przypadku gdy realizujemy zamówienie indywidualne to do czasu wykonania należy liczyć: czas projektowania, zamawiania materiałów, wykonania wykrojów, opracowanie projektu graficznego LOGA, znakowanie odzieży, szycie odzieży, metkowanie i pakowani.  Suma ilość dni potrzebnych na te czynności składa się na czas realizacji. Dlatego najlepiej ustalić go z nami indywidualnie.

 

Wpływ na termin produkcji odzieży ma ilość zamówień w danym okresie. Czas wykonania zamówienia wyznaczany jest indywidualnie przy każdej wycenie. 
Podawane przez nas terminy są szacowane, opierają się na naszym doświadczeniu. Pamiętajmy że wykonujemy pracę twórczą i najważniejsza jest dla nas jakość wykonania. W okresie dużego obłożenia (np. grudzień) okres realizacji może ulec wydłużeniu.

 

Kiedy rozpoczynamy szyć:
a) otrzymamy kompletne zamówienie wraz z poprawnie przygotowanymi plikami graficznymi (w przypadku wektorów konieczne w formacie PDF) oraz zaakceptowaniem wizualizacji,
b) dane zamawiającego (imię, nazwisko, numer tel i adres e-mail,),
c) dane do faktury VAT oraz wysyłki (wraz z numerem tel osoby odbierającej),
d) potwierdzenie opłacenia faktury proforma na 50% zamówienia.